AKCE: Doprava ZDARMA při objednávce nad 6500 Kč.(Platí pouze pro ČR a SR.)

Modely aut podle kategorie

Modely aut podle značky

Modely aut podle výrobce

Ford Transit Base Van Medium Roof 2000, Minichamps 1:43 Zobrazit v plné velikosti

Ford Transit Base Van Medium Roof 2000, Minichamps 1:43

Ford Transit Base Van Medium Roof 2000, barva červená metalíza. Model auta je vyroben v limitované edici pouze 1.111 kusů. Měřítko 1:43. Sběratelské kovové modely aut Minichamps.

Důvod slevy: poškrábaný obal modelu viz. foto.

Minichamps vyrábí kvalitní kovové modely aut celého světa již od roku 1990. Sběratelské kovové modely aut Minichamps potěší každého sběratele.

Výrobce: MINICHAMPS

Více informací

MI-430089400

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě

Vyplňte váš email:
Informujte mě, až bude k dispozici

1 100,00

3 ks zbývá v této kategorii. Prohlédněte si další modely aut:

Ford Transit Base Van Medium Roof 2000 - modely aut MINICHAMPS

Kovový sběratelský model auta Ford Transit Base Van Medium Roof 2000. Model auta je vyroben v limitované edici pouze 1.111 kusů. Výrobce Minichamps, měřítko 1:43.

Důvod slevy: poškrábaný obal modelu viz. foto.

Minichamps (součást skupiny PMA) vyrábí kvalitní sběratelský sortiment, kovové modely aut a dalších vozidel z celého světa. Na začátku se Minichamps soustředil hlavně na modely aut cestovních vozů DTM. To bylo při založení v roce 1990. Následovalo rozšíření sortimentu o modely aut klasických i moderních silničních, následovaly modely aut Formule 1, modely motocyklů a další sortiment jako helmy, klíčenky a figurky. Od počátku jsou modely aut Minichamps charakteristické fotoleptanými brzdovými kotouči a paprsky kol. V roce 1996 bylo rozhodnuto, že modely motocyklů BMW bude vyrábět výhradně Minichamps, protože BMW ctí vysoký standard kvality. První model motocyklu byl v měřítku 1:24 BMW R 1100. O dva roky později začal vyrábět Minichamps modely aut pro Mercedes Benz. Na počátku spolupráce byla výroba trucků a nákladních kamionů, jako první byl model auta Mercedes Benz Atego. Následovala spolupráce s dalšími značkami, modely značek Ducati, Honda, Suzuki, Yamaha. V roce 2004 zavedl Minichamps modely traktorů a o rok později také modely jízdních kol. Modely aut a dalších vozidel Minichamps získaly mnohá ocenění "model roku" a další prestižní ocenění. Při výrobě modelů aut a vozidel Minichamps je velký podíl ruční práce a kalibrace modelů. To patří mezi důvody, proč kvalitní sběratelské modely aut Minichamps potěší každého sběratele.

Podívejte se také na další modely aut Minichamps PMA a dalších výrobců, které máme v nabídce. Modely aut můžete na našich stránkách vyhledávat nejen podle velikosti (měřítka), ale i podle značky výrobce, nebo podle značky auta. Můžete také modely aut vyhledávat zadáním názvu nebo výrobního čísla modelu do vyhledávacího políčka.