AKCE: Doprava ZDARMA při objednávce nad 6500 Kč.(Platí pouze pro ČR a SR.)

Modely aut podle kategorie

Modely aut podle značky

Modely aut podle výrobce

LOTUS ESPRIT TYPE 79 , AUTOart 1:43 Zobrazit v plné velikosti

Lotus Esprit Type 79 , AUTOart 1:43

Lotus Esprit Type 79, barva žlutá. Měřítko 1:43. Sběratelské kovové modely aut AUTOart.

Společnost AUTOart byla založena v roce 1998 a od té doby usiluje o to vyrábět nejkvalitnější lisované modely aut na trhu. Vysoký standard barev a lakování a detailní zpracování dílů řízení, kol, brzd a dalších součástí jsou jen některé z jedinečných rysů, které mají modely aut AUTOart.

Výrobce: AUTOart

Více informací

AU55311

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě

Vyplňte váš email:
Informujte mě, až bude k dispozici

750,00

Sleva!

-100,00 Kč

850,00 Kč

12 ks zbývá v této kategorii. Prohlédněte si další modely aut:

Předchozí
Následující

Lotus Esprit Type 79 - modely aut AUTOart

Sběratelský kovový model auta Lotus Esprit Type 79. Modely aut s kovovými díly vyrobenými tlakovým litím a plastovými doplňky. Výrobce AUTOart, měřítko 1:43.

Společnost AUTOart byla založena v roce 1998 a od té doby usiluje o to vyrábět nejkvalitnější kovové modely aut na trhu. Ve své továrně vyrábí AUTOart pouze své modely aut s vysokou úrovní kvality. Vysoký standard barev a lakování karoserií, detailní zpracování dílů řízení, kol, brzd a dalších součástí jsou jen některé z jedinečných rysů, které mají modely aut AUTOart. AUTOart již vyrobil více než tisíc modelů aut. Díky tomu jsou modely aut AUTOart jednou z největších sbírek obsahující nejen závodní modely aut, ale i moderní a klasické modely aut a motocyklů. Kvalitní sběratelské kovové modely aut AUTOart potěší každého sběratele.

Podívejte se také na další modely aut AUTOart a dalších výrobců, které máme v nabídce. Modely aut u nás můžete vyhledávat nejen podle velikosti (měřítka), ale i podle značky výrobce, nebo podle značky auta. Můžete také modely aut vyhledávat zadáním názvu nebo výrobního čísla modelu do vyhledávacího políčka.