AKCE: Doprava ZDARMA při objednávce nad 6500 Kč.(Platí pouze pro ČR a SR.)

Modely aut podle kategorie

Modely aut podle značky

Modely aut podle výrobce

Lamborghini Murciélago 40th Anniversary 2003, AUTOart 1:43 Zobrazit v plné velikosti

Lamborghini Murciélago 40th Anniversary 2003, AUTOart 1:43

Lamborghini Murciélago 40th Anniversary 2003, barva modrozelená metalíza. Měřítko 1:43. Model je vyroben v limitované edici pouze 2.000 kusů! Sběratelské kovové modely aut AUTOart potěší různé sběratele díky své snaze vyrábět kvalitní lisované modely aut. Vysoký standard barev, lakování a detailní zpracování dílů jsou jen některé ze společných rysů, které mají modely aut AUTOart.

Výrobce: AUTOart

Více informací

AU-54515

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě

Vyplňte váš email:
Informujte mě, až bude k dispozici

1 350,00

12 ks zbývá v této kategorii. Prohlédněte si další modely aut:

Předchozí
Následující

Lamborghini Murciélago 40th Anniversary 2003 - modely aut AUTOart

Sběratelský kovový model auta Lamborghini Murciélago 40th Anniversary 2003. Model je vyroben v limitované edici pouze 2.000 kusů! Modely aut s kovovými díly vyrobenými tlakovým litím a plastovými doplňky. Výrobce AUTOart, měřítko 1:43.

Společnost AUTOart byla založena v roce 1998 a od té doby usiluje o to vyrábět kvalitní lisované modely aut na trhu. Ve své továrně vyrábí AUTOart pouze své modely aut s vysokou kvalitou. Vysoký standard barev a lakování a detailní zpracování dílů řízení, kol, brzd a dalších součástí jsou jen některé ze rysů, které mají modely aut AUTOart. Již více jak 1000 typů AUTOart vyrobil, a díky tomu patří modely aut AUTOart mezi největší sbírky. AUTOart vyrábí modely aut osobních i závodních, moderních i klasických, se spoustou krásně barevných lakovaných karoserií. Kvalitní sběratelské modely aut AUTOart potěší každého sběratele.

Podívejte se také na další modely aut AUTOart a dalších výrobců, které máme v nabídce. Modely aut u nás můžete vyhledávat nejen podle velikosti (měřítka), ale i podle značky výrobce, nebo podle značky auta. Můžete také modely aut vyhledávat zadáním názvu nebo výrobního čísla modelu do vyhledávacího políčka.