AKCE: Doprava ZDARMA při objednávce nad 6500 Kč.(Platí pouze pro ČR a SR.)

Modely aut podle kategorie

Modely aut podle značky

Modely aut podle výrobce

Ford Focus RS Mk1 2002, OttO mobile 1:18 Zobrazit v plné velikosti

Ford Focus RS Mk1 2002, OttO mobile 1:18

Ford Focus RS Mk1 2002, barva modrá metalíza. Sběratelské resinové modely aut OttO mobile, měřítko 1:18. Vyrobeno v limitované edici pouze 2500 kusů! 

Resinové modely aut OttO mobile potěší různé sběratele díky své cenové dostupnosti při zachování dobré kvality zpracování. Modely aut OttO mobile jsou vyráběny v limitovaných edicích a jsou dostupné jako civilní i jako závodní modely aut.

Výrobce: OttO mobile

Více informací

OT128

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě

Vyplňte váš email:
Informujte mě, až bude k dispozici

1 900,00

30 ks zbývá v této kategorii. Prohlédněte si další modely aut:

Předchozí
Následující

Ford Focus RS Mk1 2002 - modely aut Otto Mobile

Resinový sběratelský model auta Ford Focus RS Mk1 2002. Výrobce OttO mobile, měřítko 1:18.  Vyrobeno v limitované edici pouze 2500 kusů!

Resinové modely aut OttO mobile potěší spoustu sběratelů dobrým dílenským zpracováním, které je dostupné za velmi příznivé ceny. OttO mobile vyrábí své modely aut pouze v limitovaných edicích pro sběratele různých značek aut. OtO mobile vyrábí modely aut včetně rally a závodních aut, které ostatní výrobci nevyrábí v měřítku 1:18. Pravidelně dovážíme a přidáváme do naší nabídky nové modely aut OttO mobile.

Podívejte se také na další modely aut OttO mobile a dalších výrobců, které máme v nabídce. Modely aut můžete na našich stránkách vyhledávat nejen podle velikosti (měřítka), ale i podle značky výrobce, nebo podle značky auta. Můžete také modely aut vyhledávat zadáním části, nebo celého názvu do vyhledávacího políčka.