AKCE: Doprava ZDARMA při objednávce nad 6500 Kč.(Platí pouze pro ČR a SR.)

Modely aut podle kategorie

Modely aut podle značky

Modely aut podle výrobce

Rolls Royce Ghost 2011, Kyosho 1:18 Zobrazit v plné velikosti

Rolls Royce Ghost 2011, Kyosho 1:18

Rolls Royce Ghost 2011, barva šedá metalíza. Měřítko 1:18. Sběratelské kovové modely aut KYOSHO.

KYOSHO vyrábí RC a kovové modely aut a dalších vozidel z celého světa. KYOSHO vyrábí různé hračky a další výrobky již od roku 1963. 

Modely aut Kyosho potěší každého sběratele.

Výrobce: KYOSHO

Více informací

KY08801TGR

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě

Vyplňte váš email:
Informujte mě, až bude k dispozici

4 090,00

13 ks zbývá v této kategorii. Prohlédněte si další modely aut:

Předchozí
Následující

Rolls Royce Ghost 2011 - modely aut KYOSHO

Sběratelský kovový model auta Rolls Royce Ghost 2011. Modely aut s kovovými díly vyrobenými tlakovým litím a plastovými doplňky. Výrobce KYOSHO, měřítko 1:18.

KYOSHO vyrábí RC a kovové modely aut a dalších vozidel z celého světa. KYOSHO vyrábí své hračky, a další výrobky již od roku 1963. Od roku 1992 vyrábí KYOSHO kovové modely aut. KYOSHO je od počátku věrné svým snům a své filozofii vyrábět produkty, které budou lidi inspirovat k překvapením a objevování. Tento přístup je uplatňován i při vývoji a výrobě, takže si každý zákazník může být jistý, že si zakoupil inovativní a výjimečné modely aut či jiné výrobky. Kvalitní sběratelské kovové modely aut KYOSHO potěší každého sběratele.

Podívejte se také na další modely aut KYOSHO a dalších výrobců, které máme v nabídce. Modely aut u nás můžete vyhledávat nejen podle velikosti (měřítka), ale i podle značky výrobce, nebo podle značky auta. Můžete také modely aut vyhledávat zadáním názvu nebo výrobního čísla modelu do vyhledávacího políčka.