AKCE: Doprava ZDARMA při objednávce nad 6500 Kč.(Platí pouze pro ČR a SR.)

Modely aut podle kategorie

Modely aut podle značky

Modely aut podle výrobce

Porsche 928 GTS 1992, GT Spirit 1:18 Zobrazit v plné velikosti

Porsche 928 GTS 1992, GT Spirit 1:18

Porsche 928 GTS 1992, barva modrá metalíza. RARITA! Sběratelské resinové modely aut GT Spirit, měřítko 1:18. Vyrobeno v limitované edici pouze 999 kusů! 

Resinové modely aut GT Spirit potěší díky svému kvalitnímu lakování a rozumné ceně spoustu sběratelů. Modely aut GT Spirit jsou v současné době pouze modely aut značky Porsche.

Výrobce: GT SPIRIT

Více informací

GT006CS

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě

Vyplňte váš email:
Informujte mě, až bude k dispozici

2 750,00

30 ks zbývá v této kategorii. Prohlédněte si další modely aut:

Předchozí
Následující

Porsche 928 GTS 1992 - modely aut GT Spirit

Resinový sběratelský model auta Porsche 928 GTS 1992. Výrobce GT Spirit, měřítko 1:18. RARITA! Vyrobeno v limitované edici pouze 999 kusů!

Resinové modely aut GT Spirit potěší spoustu sběratelů kvalitou povrchové úpravy v kombinaci s rozumnou pořizovací cenou. GT Spirit vyrábí své modely aut pouze v limitovaných edicích pro sběratele, kteří sbírají modely aut značky Porsche. Modely aut GT Spirit jsou pečlivě lakovány, takže kvalita povrchové úpravy je srovnatelná s modely aut s vyšší cenou. GT Spirit vyrábí v totu chvíli pouze modely aut značky Porsche, které ostatní výrobci nevyrábí v obdobné kvalitě a v měřítku 1:18. Pravidelně přidávámě do naší nabídky nové modely aut GT Spirit.

Podívejte se také na další modely aut GT Spirit a dalších výrobců, které máme v nabídce. Modely aut můžete na našich stránkách vyhledávat nejen podle velikosti (měřítka), ale i podle značky výrobce, nebo podle značky auta. Můžete také modely aut vyhledávat zadáním názvu nebo výrobního čísla modelu do vyhledávacího políčka.