AKCE: Doprava ZDARMA při objednávce nad 6500 Kč. (Platí pouze pro ČR a SR.)

Modely aut podle kategorie

Modely aut podle značky

Modely aut podle výrobce

Modely aut značky NOREV

NOREV vyrábí modely aut a dalších vozidel různých měřítek z celého světa již od roku 1946. Kvalitní sběratelské modely aut NOREV sbírají různá ocenění a potěší spoustu sběratelů svou kvalitou za dostupnou cenu.

NOREV vyrábí kovové modely aut a dalších vozidel v měřítku 1:18, 1:24, 1:43 a 1:87 z celého světa. Značka NOREV byla založena v roce 1946 rodinou Veron, název vznikl přesmyčkou jména. Vyrábět začali malá ocelová autíčka s plastovými díly. První významné úspěchy dosáhli s hračkami a dětskými hodinkami. V roce 1953 začali vyrábět modely aut v měřítkách 1:43 a 1:87. V roce 1994 se modely aut NOREV přiblížily civilnímu světu výrobou modelů pro Tour de France. Následovala spolupráce s různými automobilkami, aby mohly být vyráběny aktuální modely aut, které jezdí po silnicích. V roce 2005 byly na trh uvedeny japonské modely aut v měřítku 1:43 a také byly vyrobeny první kovové modely aut v měřítku 1:18. Následovala výroba tuningových aut.


Kovové modely aut NOREV sbírají různá prestižní ocenění a nominace, jako třeba zlatou medaili na mezinárodní výstavě hraček v Norimberku v roce 1994, francouzskou pečeť kvality neboocenění hračkářského průmyslu odpovídající filmovým Oskarům. Proto kvalitní sběratelské modely aut NOREV potěší různé sběratele díky své dobré ceně a kvalitě.

Více

Produktů na stránce

Produktů na stránce