AKCE: Doprava ZDARMA při objednávce nad 6500 Kč.(Platí pouze pro ČR a SR.)

Modely aut podle kategorie

Modely aut podle značky

Modely aut podle výrobce

Peugeot 206 Pompiers, NOREV 1:43 Zobrazit v plné velikosti

Peugeot 206 Pompiers, NOREV 1:43

Peugeot 206 Pompiers, barva červená. Hasičský vůz. Měřítko 1:43. Sběratelské kovové modely aut NOREV.

Společnost NOREV byla založena v roce 1946 a od té doby vyrábí kovové modely aut různých měřítek. Již od 50. let sbírají modely aut NOREV různá ocenění kvality. Vyrábí nejen modely aut civilních vozidel, ale také modely aut tuningových vozů.

Výrobce: NOREV

Více informací

NO-472604

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě

Vyplňte váš email:
Informujte mě, až bude k dispozici

800,00

30 ks zbývá v této kategorii. Prohlédněte si další modely aut:

Předchozí
Následující

Peugeot 206 Pompiers - modely aut NOREV

Sběratelský kovový model auta Peugeot 206 Pompiers. Modely aut s kovovými díly vyrobenými tlakovým litím a plastovými doplňky. Výrobce NOREV, měřítko 1:43.

NOREV vyrábí kovové modely aut a dalších vozidel různých měřítek z celého světa. Značka NOREV byla založena v roce 1946 rodinou Veron, název vznikl přesmyčkou jména. Vyrábět začali malá ocelová autíčka s plastovými díly. První významné úspěchy dosáhli s hračkami a dětskými hodinkami. V roce 1953 začali vyrábět modely aut v měřítkách 1:43 a 1:87. V roce 1994 se modely aut NOREV přiblížily civilnímu světu výrobou modelů pro Tour de France. Následovala spolupráce s různými automobilkami, aby mohly být vyráběny aktuální modely aut, které jezdí po silnicích. V roce 2005 byly na trh uvedeny japonské modely aut v měřítku 1:43 a také byly vyrobeny první kovové modely aut v měřítku 1:18. Poté začal Norev vyrábět i modely aut tuningových vozů.

Kovové modely aut NOREV sbírají různá prestižní ocenění a nominace, jako třeba zlatou medaili na mezinárodní výstavě hraček v Norimberku v roce 1994, francouzskou pečeť kvality neboocenění hračkářského průmyslu odpovídající filmovým Oskarům. Proto kvalitní sběratelské modely aut NOREV potěší každého sběratele.

Podívejte se také na další modely aut NOREV a dalších výrobců, které máme v nabídce. Modely aut u nás můžete vyhledávat nejen podle velikosti (měřítka), ale i podle značky výrobce, nebo podle značky auta. Můžete také modely aut vyhledávat zadáním názvu nebo výrobního čísla modelu do vyhledávacího políčka.