AKCE: Doprava ZDARMA při objednávce nad 6500 Kč.(Platí pouze pro ČR a SR.)

Modely aut podle kategorie

Modely aut podle značky

Modely aut podle výrobce

Ferrari 375 Plus Street Version 1954, BBR Models 1:18 Zobrazit v plné velikosti

Ferrari 375 Plus Street Version 1954, BBR Models 1:18

Ferrari 375 Plus Street Version 1954, barva červená. Model je zpracován v prvotřídní kvalitě jak laku, tak i těch nejmenších detailů. Sedadla jsou z pravé kůže. Jde o model auta, který je plně otevírací včetně víčka nádrže. Model auta je vyroben v limitované edici. Sběratelské resinové a kovové modely aut BBR Models, měřítko 1:18.

Resinové a kovové modely aut BBR Models potěší každého sběratele.

Výrobce: BBR MODELS

Více informací

BBR-HE180002

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě

Vyplňte váš email:
Informujte mě, až bude k dispozici

5 650,00

Ferrari 375 Plus Street Version 1954 - modely aut BBR Models

Sběratelský model auta Ferrari 375 Plus Street Version 1954. Model je zpracován v prvotřídní kvalitě jak laku, který je pro výrobce BBR Models samozřejmostí a poznávacím znakem, tak i těch nejmenších detailů. Sedadla jsou z pravé kůže. Jde o model auta, který je plně otevírací včetně víčka nádrže. Model auta je vyroben v limitované edici 6007 kusů. Výrobce BBR Models, měřítko 1:18.

Resinové a kovové modely aut BBR potěší každého sběratele.

Podívejte se také na další modely aut BBR Models a dalších výrobců, které máme v nabídce. Modely aut můžete na našich stránkách vyhledávat nejen podle velikosti (měřítka), ale i podle značky výrobce, nebo podle značky auta. Můžete také modely aut vyhledávat zadáním názvu nebo výrobního čísla modelu do vyhledávacího políčka.