AKCE: Doprava ZDARMA při objednávce nad 6500 Kč.(Platí pouze pro ČR a SR.)

Modely aut podle kategorie

Modely aut podle značky

Modely aut podle výrobce

Lotus Europa S 2007 Zobrazit v plné velikosti

Lotus Europa S 2007, Autoart 1:18

Lotus Europa S 2007 , barva stříbrná. Sběratelské kovové modely aut AUTOart, měřítko 1:18.

Společnost AUTOart byla založena v roce 1998 a od té doby usiluje o to vyrábět nejkvalitnější modely aut na trhu. Vysoký standard barev, lakování a detailní zpracování dílů řízení, kol, brzd, interiérů, motorů a dalších součástí jsou jen některé z jedinečných rysů, které mají modely aut AUTOart.

Výrobce: AUTOart

Více informací

AU75366

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě

Vyplňte váš email:
Informujte mě, až bude k dispozici

1 850,00

22 ks zbývá v této kategorii. Prohlédněte si další modely aut:

Předchozí
Následující

Lotus Europa S 2007 - modely aut AUTOart

Sběratelský kovový model auta Lotus Europa S 2007. Výrobce AUTOart, měřítko 1:18.

Společnost AUTOart byla založena v roce 1998 a od té doby usiluje o to vyrábět nejkvalitnější   modely aut na trhu. Ve své továrně vyrábí AUTOart pouze své modely aut s vysokou úrovní kvality. Vysoký standard barev, lakování a detailní zpracování dílů řízení, kol, brzd, interiérů, motorů a dalších součástí jsou jen některé z jedinečných rysů, které mají modely aut AUTOart. Do současné doby firma AUTOart vyrobila více než tisíc modelů aut a motorek. Dle svého rozsahu je sbírka modelů aut, od firmy AUTOart, jednou z největších sbírek závodních, moderních i klasických modelů aut. Kvalitní sběratelské modely aut AUTOart potěší každého sběratele.

Podívejte se také na další modely aut AUTOart a dalších výrobců, které máme v nabídce. Modely aut u nás můžete vyhledávat nejen podle velikosti (měřítka), ale i podle značky výrobce, nebo podle značky auta. Můžete také modely aut vyhledávat zadáním názvu nebo výrobního čísla modelu do vyhledávacího políčka.