AKCE: Doprava ZDARMA při objednávce nad 6500 Kč.(Platí pouze pro ČR a SR.)

Modely aut podle kategorie

Modely aut podle značky

Modely aut podle výrobce

Škoda Citigo, Abrex 1:43 Zobrazit v plné velikosti

Škoda Citigo, Abrex 1:43 Silver

Škoda Citigo, barva stříbrná metalíza (Silver Brilliant Metalic). Měřítko 1:43. Sběratelské modely aut Abrex.

Abrex vyrábí modely aut různých českých výrobců již od roku 2004. Mapuje tvorbu mladoboleskavské automobilky a vyrábí modely aut dalších českých značek.

Modely aut Abrex potěší každého sběratele modelů českých aut a jiných vozidel.

Výrobce: Abrex

Více informací

AB-143AB020AB

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě

Vyplňte váš email:
Informujte mě, až bude k dispozici

270,00

11 ks zbývá v této kategorii. Prohlédněte si další modely aut:

Předchozí
Následující

Škoda Citigo - modely aut Abrex

Sběratelské modely aut Škoda Citigo. Výrobce Abrex, měřítko 1:43.

Sběratelské modely aut značky Abrex. Abrex vyrábí modely aut různých českých výrobců v čele se značkou Škoda. Sběratelské modely aut Abrex obzvlášť potěší sběratele českých značek.

Společnost Abrex vznikla v roce 1998, v několika následujících letech dovážela různé modely aut na český trh. V roce 2004 uvedla na trh svůj první model Škoda - Octavia 2004, čímž zahájila výrobu modelů pod značkou Abrex a zmapování produkce mladoboleslavské automobilky. V roce 2008 Abrex rozšířil vývoj a výrobu o modely aut představující i jiné české výrobce z odvětví motorismu a představil čtyři modely motocyklů Jawa nebo nákladní automobily Praga v několika verzích.

V současné době společnost ABREX nabízí modely aut jak historické, klasické, moderní i závodní v měřítkách 1:18, 1:24, 1:43 a 1:72. Kvalitní sběratelské modely aut Abrex potěší každého sběratele modelů českých aut a dalších vozidel.

Podívejte se také na další modely aut Abrex a dalších výrobců, které máme v nabídce. Modely aut u nás můžete vyhledávat nejen podle velikosti (měřítka), ale i podle značky výrobce, nebo podle značky auta. Můžete také modely aut vyhledávat zadáním názvu nebo výrobního čísla modelu do vyhledávacího políčka.