AKCE: Doprava ZDARMA při objednávce nad 6500 Kč.(Platí pouze pro ČR a SR.)

Modely aut podle kategorie

Modely aut podle značky

Modely aut podle výrobce

Ford Fiesta RS Turbo Mk3 1990, OttO mobile 1:18 Zobrazit v plné velikosti

Ford Fiesta RS Turbo Mk3 1990, OttO mobile 1:18

Ford Fiesta RS Turbo Mk3 1990, barva červená. Sběratelské resinové modely aut OttO mobile, měřítko 1:18. Vyrobeno v limitované edici pouze 1250 kusů! Resinové modely aut OttO mobile potěší spoustu sběratelů.

Výrobce: OttO mobile

Více informací

OT120

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě

Vyplňte váš email:
Informujte mě, až bude k dispozici

2 180,00

30 ks zbývá v této kategorii. Prohlédněte si další modely aut:

Předchozí
Následující

Ford Fiesta RS Turbo Mk3 1990 - modely aut OttO mobile

Resinový sběratelský model auta Ford Fiesta RS Turbo Mk3 1990. Výrobce Otto Mobile, měřítko 1:18.  Vyrobeno v limitované edici pouze 1250 kusů!

Resinové modely aut Otto Mobile potěší spoustu sběratelů. OTTO Mobile vyrábí své modely aut pouze v limitovaných edicích pro sběratele a za dobrou cenu. OTTO Mobile také chce vyrábět modely aut včetně rally a závodních aut, které ostatní výrobci nevyrábí v měřítku 1:18. Každý měsíc jsou v nabídce nové modely aut OTTO Mobile.

Podívejte se také na další modely aut Otto Mobile a dalších výrobců, které máme v nabídce. Modely aut můžete na našich stránkách vyhledávat nejen podle velikosti (měřítka), ale i podle značky výrobce, nebo podle značky auta. Můžete také modely aut vyhledávat zadáním názvu nebo výrobního čísla modelu do vyhledávacího políčka.