AKCE: Doprava ZDARMA při objednávce nad 6500 Kč.(Platí pouze pro ČR a SR.)

Modely aut podle kategorie

Modely aut podle značky

Modely aut podle výrobce

Citroen C3 2011, NOREV 1:43 Zobrazit v plné velikosti

Citroen C3 2011, NOREV 1:43

Citroen C3 2011, barva hnědá metalíza. Měřítko 1:43. Sběratelské kovové modely aut NOREV.

Společnost NOREV byla založena v roce 1946 a od té doby vyrábí kovové modely aut různých měřítek. Již od 50. let sbírají modely aut NOREV různá ocenění kvality. Vyrábí nejen civilní vozidla, ale také tuningová.

Výrobce: NOREV

Více informací

NO-155273

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě

Vyplňte váš email:
Informujte mě, až bude k dispozici

750,00

30 ks zbývá v této kategorii. Prohlédněte si další modely aut:

Předchozí
Následující

Citroen C3 2011 - modely aut NOREV

Sběratelský kovový model auta Citroen C3 2011. Modely aut s kovovými díly vyrobenými tlakovým litím a plastovými doplňky. Výrobce NOREV, měřítko 1:43.

NOREV vyrábí kovové modely aut a dalších vozidel různých měřítek z celého světa. Značka NOREV byla založena v roce 1946 rodinou Veron, název vznikl přesmyčkou jména. Vyrábět začali malá ocelová autíčka s plastovými díly. První významné úspěchy dosáhli s hračkami a dětskými hodinkami. V roce 1953 začali vyrábět modely aut v měřítkách 1:43 a 1:87. V roce 1994 se modely aut NOREV přiblížily civilnímu světu výrobou modelů pro Tour de France. Následovala spolupráce s různými automobilkami, aby mohly být vyráběny aktuální modely aut, které jezdí po silnicích. V roce 2005 byly na trh uvedeny japonské modely aut v měřítku 1:43 a také byly vyrobeny první kovové modely aut v měřítku 1:18. Následovala výroba tuningových aut.

Kovové modely aut NOREV sbírají různá prestižní ocenění a nominace, jako třeba zlatou medaili na mezinárodní výstavě hraček v Norimberku v roce 1994, francouzskou pečeť kvality neboocenění hračkářského průmyslu odpovídající filmovým Oskarům. Proto kvalitní sběratelské modely aut NOREV potěší každého sběratele.

Podívejte se také na další modely aut NOREV a dalších výrobců, které máme v nabídce. Modely aut u nás můžete vyhledávat nejen podle velikosti (měřítka), ale i podle značky výrobce, nebo podle značky auta. Můžete také modely aut vyhledávat zadáním názvu nebo výrobního čísla modelu do vyhledávacího políčka.