AKCE: Doprava ZDARMA při objednávce nad 6500 Kč.(Platí pouze pro ČR a SR.)

Modely aut podle kategorie

Modely aut podle značky

Modely aut podle výrobce

Proč si modely aut vyzvednout v Zásilkovně?

Výdejní místa Zásilkovna.cz

Zásilkovna.cz

Možná se ptáte, z jakých důvodů jsme v našem eshopu s modely aut zvolili spolupráci právě se sítí výdejních míst Zásilkovna.cz. Hlavní prioritou pro nás bylo vybrat takového partnera, který nabízí velké množství výdejních míst v ČR i na Slovensku, na kterých si můžete osobně vyzvednout své objednané modely aut. A právě Zásilkovna.cz nabízí oproti jiným podobným sítím nejvíce výdejních míst a stále otevírá další a další nová výdejní místa. Celkový počet výdejních míst již výrazně překročil číslo 310! To pro vás, naše zákazníky, znamená více než 310 možností v ČR a na Slovensku, kde si můžete své modely aut osobně vyzvednout a zaplatit. A tím výhody zdaleka nekončí! Podívejte se na další důvody, proč jsme začali doručovat objednané modely aut i přes síť výdejních míst Zásilkovna.cz:

  • Výrazně nižší náklady za poštovné.
  • Rychlejší nebo srovnatelné doručení v porovnání s doručením prostřednictvím České pošty.
  • V ceně služby jsou zahrnuty SMS a emailové informace o průběhu doručování a o tom, že objednané modely aut jsou připraveny k vyzvednutí. Součástí SMS je také heslo, potřebné pro vyzvednutí zásilky (tyto informace zasílá přímo Zásilkovna.cz).
  • Objednané modely aut si můžete vyzvednout v profesionálních obchodních prostorách bez front a zbytečné administrativy. Otevřeno je obvykle déle než mají otevřeno pobočky České pošty, parkování v blízkosti výdejních míst je možné.
  • Můžete si nechat doručit objednané modely aut i do výdejních míst na Slovensku za ceny srovnatelné s poštovným České pošty platným při doručování zásilek v rámci ČR!

Zde najdete aktuální seznam výdejních míst. Pokud si u nás objednáte modely aut a chcete využít doručení na některé výdejní místo systému Zásilkovna.cz, vyberte si prosím z tohoto seznamu výdejní místo, na které Vám máme objednané modely aut doručit. Tento seznam je dostupný i v průběhu objednávky poté, co si vyberete modely aut, zadáte své kontaktní údaje potřebné pro doručení Vaší objednávky a zvolíte doručení prostřednictvím výdejních míst Zásilkovna.cz. Na takto zvoleném výdejním místě si objednané modely aut vyzvednete a zaplatíte poté, co Vám Zásilkovna zašle SMS a email s informací o možném převzetí a s jednorázovým heslem pro ověření, že jste si modely aut objednali právě Vy.

Důležité upozornění: na výdejních místech Zásilkovna.cz můžete pouze převzít a zaplatit objednané modely aut. Případné pozdější reklamace je nutné vždy řešit přímo s naším eshopem www.modely-auticka.cz. Pracovníci výdejních míst Vám nemohou s reklamacemi pomoci.
Děkujeme za pochopení.