AKCE: Doprava ZDARMA při objednávce nad 6500 Kč. (Platí pouze pro ČR a SR.)

Modely aut podle kategorie

Modely aut podle značky

Modely aut podle výrobce

Ford Sierra RS Cosworth, AUTOart 1:43 Zobrazit v plné velikosti

Ford Sierra RS Cosworth, AUTOart 1:43

Ford Sierra RS Cosworth, barva bílá. Měřítko 1:43. Sběratelské kovové modely aut AUTOart.

Společnost AUTOart byla založena v roce 1998 a od té doby usiluje o to vyrábět nejkvalitnější lisované modely aut na trhu. Vysoký standard barev, lakování a detailní zpracování jsou jen některé z jedinečných rysů, které mají modely aut AUTOart.

Výrobce: AUTOart

Více informací

AU-52862

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě

Vyplňte váš email:
Informujte mě, až bude k dispozici

850,00

10 ks zbývá v této kategorii. Prohlédněte si další modely aut:

Předchozí
Následující

Ford Sierra RS Cosworth - modely aut AUTOart

Sběratelský kovový model auta Ford Sierra RS Cosworth. Modely aut s kovovými díly vyrobenými tlakovým litím a plastovými doplňky. Výrobce AUTOart, měřítko 1:43.

Společnost AUTOart byla založena v roce 1998 a od té doby usiluje o to vyrábět nejkvalitnější kovové modely aut na trhu. Ve své továrně vyrábí AUTOart pouze své modely aut s vysokou úrovní kvality. Vysoký standard barev a lakování karoserií, detailní zpracování dílů řízení, kol, brzd a dalších součástí jsou jen některé z jedinečných rysů, které mají modely aut AUTOart. AUTOart již vyrobil více než tisíc modelů aut. Díky tomu jsou modely aut AUTOart jednou z největších sbírek obsahující nejen závodní modely aut, ale i moderní a klasické modely aut a motocyklů. Kvalitní sběratelské kovové modely aut AUTOart potěší každého sběratele.

Podívejte se také na další modely aut AUTOart a dalších výrobců, které máme v nabídce. Modely aut u nás můžete vyhledávat nejen podle velikosti (měřítka), ale i podle značky výrobce, nebo podle značky auta. Můžete také modely aut vyhledávat zadáním názvu nebo výrobního čísla modelu do vyhledávacího políčka.