AKCE: Doprava ZDARMA při objednávce nad 6500 Kč.(Platí pouze pro ČR a SR.)

Modely aut podle kategorie

Modely aut podle značky

Modely aut podle výrobce

Chevrolet Corvette C3 Coupe 1982 Collector Edition Zobrazit v plné velikosti

Chevrolet Corvette C3 Coupe 1982 Collector Edition, Autoart 1:18

Chevrolet Corvette C3 Coupe 1982 Collector Edition. Sběratelské kovové modely aut AUTOart, měřítko 1:18.

Společnost AUTOart byla založena v roce 1998 a od té doby usiluje o to vyrábět nejkvalitnější lisované modely aut na trhu. Vysoký standard barev a lakování a detailní zpracování dílů řízení, kol, brzd a dalších součástí jsou jen některé z jedinečných rysů, které mají modely aut AUTOart.

Výrobce: AUTOart

Více informací

AU71201

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě

Vyplňte váš email:
Informujte mě, až bude k dispozici

2 550,00

22 ks zbývá v této kategorii. Prohlédněte si další modely aut:

Předchozí
Následující

Chevrolet Corvette C3 Coupe 1982 Collector Edition - modely aut AUTOart

Sběratelský kovový model auta Chevrolet Corvette C3 Coupe 1982 Collector Edition. Modely aut s kovovými díly vyrobenými tlakovým litím a plastovými doplňky. Výrobce AUTOart, měřítko 1:18.

Společnost AUTOart byla založena v roce 1998 a od té doby usiluje o to vyrábět nejkvalitnější lisované modely aut na trhu. Ve své továrně vyrábí AUTOart pouze své modely aut s vysokou úrovní kvality. Vysoký standard barev a lakování karoserií, detailní zpracování dílů řízení, kol, brzd a dalších součástí jsou jen některé z jedinečných rysů, které mají modely aut AUTOart. Do současné doby AUTOart vyrobil více než tisíc modelů aut a vozidel. To činí modely aut AUTOart jednou z největších sbírek nejen závodních modelů aut, moderních i klasických. Kvalitní sběratelské modely aut AUTOart potěší každého sběratele.

Podívejte se také na další modely aut AUTOart a dalších výrobců, které máme v nabídce. Modely aut u nás můžete vyhledávat nejen podle velikosti (měřítka), ale i podle značky výrobce, nebo podle značky auta. Můžete také modely aut vyhledávat zadáním názvu nebo výrobního čísla modelu do vyhledávacího políčka.